ΚΟΜΠΡΕΣΕΡ ΑΕΡΑ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 12V 10BAR-150PSI-35L/min ΜΕ ΘΗΚΗ/ΜΑΝΟΜΕΤΡΟ/ΦΙΣ ΑΝΑΠΤΗΡΑ/3 ΑΝΤΑΠΤΟΡΕΣ/ΚΑΛΩΔΙΟ 300 cm AMiO - 1 ΤΕΜ.
Γράψτε μια κριτική
AM-01135/AM
50.40
Παράδοση 4 έως 6 μέρες
Διαθεσιμότητα:
Παρακαλούμε επιβεβαιώστε τις διαθεσιμότητες
πριν την επίσκεψη σας στο κατάστημα,
καθώς αυτές μεταβάλλονται συνεχώς.
Τηλ.: 2103006631
ΚΟΜΠΡΕΣΕΡ ΑΕΡΑ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 12V 10BAR-150PSI-35L/min ΜΕ ΘΗΚΗ/ΜΑΝΟΜΕΤΡΟ/ΦΙΣ ΑΝΑΠΤΗΡΑ/3 ΑΝΤΑΠΤΟΡΕΣ/ΚΑΛΩΔΙΟ 300 cm Μεταλλικό κομπρεσέρ αέρα από την εταιρία AMiO, ιταλικής προέλευσης, εξοπλισμένο με μανόμετρο, φις για σύνδεση με την υποδοχή του αναπτήρα και 3 διαφορετικούς αντάπτορες για ελαστικά ή μπάλες. Μικρό σε μέγεθος, ιδανικό για να μπορεί να μεταφερθεί εύκολα και να αποθηκευτεί χωρίς να πιάνει χώρο στο πορτ μπαγκάζ του αυτοκινήτου, το garage, το σπίτι, κτλ. Η συσκευασία περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας υφασμάτινη θήκη μεταφοράς με κουμπώματα (κλιπ), φερμουάρ και οδηγίες χρήσης. Εύκολη και γρήγορη χρήση. - Τάση: 12V. - Υλικό: Μέταλλο με ελαστικά πόδια για μείωση των κραδασμών κατά τη χρήση. - Μήκος αγωγού αέρα: 1 m. - Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας: 3 m. - Απόδοση: 35 lt ανά λεπτό. - Θερμοκρασίες λειτουργίας: -20°C έως +80°C. - Περιλαμβάνει: Μανόμετρο με μέγιστη πίεση 10bar 150psi (max), 3 αντάπτορες βαλβιδών, θήκη μεταφοράς με κουμπώματα & βύσμα φις αναπτήρα. - Μικρό σε μέγεθος, εύχρηστο, αποθηκεύεται & μεταφέρεται εύκολα. - Ιδανικό για μπάλες, ελαστικά, ΙΧ αυτοκίνητα, SUV, Jeep, Vans, κτλ. Συσκευασία 1 τεμαχίου.